Bağımsız

Derecelendirme: 5/5
Fiyat:
Satış fiyatı:26,3 TL
Popülerlik Kurbanı Oldu

Kirpiklerinize yakın şekilde göz kaleminizi uygulayın. Göz kapağınızın içinden başlayarak dışarı doğru çekin. İnce bir çizgi daha sağduyulu bir görünüm sağlarken, kalın bir çizgi ile daha cesur bir görünüm elde etmiş olursunuz. Yumuşak bakışlar için kalın bir çizgi çekin ve fırçaya da parmağınızla göz kapağınıza nazikçe dağıtın. Renklerin formülü cildinizde kolayca dağılabilmesini sağlar bu yüzden yanlış uyguladığınızı düşündüğünüzde dağıtmaya devam etmeniz yeterli olacaktır.

İçindekiler

Eyebright Infusion (Euphrasia officinalis), Water (Aqua), Talc, Titanium Dioxide, Glyceryl Stearate SE, PVP, Hydroxyethylcellulose, Mica, CI77499, Methylparaben, Propylparaben

Yorumlar

Cuma, 02 Kasım 2012
Bugune kadar bircok meshur ve pahalı markanın eyeliner ve deeplinerını kullanmış biri olarak bu eyeliner bugüne kadar kullandıgın en başarılı eyeliner sürülmesi cok kolay tasıması pratik ayrıca cok kalıcı mavi olanında yaşamadım bunda ilk sürüşümde hafif bir yanma hissi oluyor ama baska eyelinerlarda da yaşadıgım icin bana normal geliyor. Ote yandan kullanmaya baslayalı 1.5 ayı gecti hergün kullanmama ragmen şişesinin kenarlarına taşan kısımları dısında hicbir kuruma yok.
ceylandirlik